#WłoszczowaSięSzczepi. Sprawdź to, o czym może jeszcze nie wiesz Od jutra 15 stycznia - zgłoś się na szczepienie przeciw COVID-19 - dostaniesz wiadomość, gdy tylko ruszy Twoja grupa!

 • Drukuj zawartość bieżącej strony
 • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
14 stycznia 2021

Już od 15 stycznia będzie można zgłosić chęć zaszczepienia się przeciw COVID-19 przez formularz online. W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy - dostaniesz maila.  Jeśli nadejdzie Twój termin, a masz problem z dojazdem, skontaktuj się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej we Włoszczowie nr tel. 041 39 43 261, tel. kom. 604-586-830 czynne w godzinach 7.30-15.30. Przeciwko COVID-19 szczepią się  obecnie osoby z tzw.  grupy 0. Już jutro w piątek, 15 stycznia, rusza rejestracja dla grupy I – najpierw dla najstarszych seniorów. Potem kolejka zostanie otwarta dla reszty dorosłych obywateli. Już dziś  powinieneś mieć pewność, czy się w niej ustawić. Pragniesz bezpieczeństwa zdrowotnego dla siebie, swojej rodziny i przyjaciół? Chcesz wrócić do pracy, aktywności fizycznej, życia społecznego? To jest w zasięgu Twojej ręki i do zrobienia, ponieważ #WłoszczowaSięSzczepi.

Zgłoszenia dla osób 18-69 lat - jak to będzie można zrobić?

 1. Wypełnij prosty formularz (podaj imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu).
 2. Na adres mejlowy, który podałeś w formularzu, otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie zgłoszenia.
 3. Wejdź na swoją pocztę i kliknij w link - Twój formularz zostanie zatwierdzony i zapisany w systemie.
 4. Kiedy ruszy rejestracja na szczepienia dla Twojej grupy, dostaniesz wiadomość mejlową z informacją, że masz już wystawione e-skierowanie.
 5. Wtedy będziesz mógł się zarejestrować na konkretny termin. Więcej informacji: www.gov.pl/web/szczepimysie Ważne! Zgłoszenie chęci szczepienia przez formularz online nie jest rejestracją na szczepienie. Zarejestrować się będziesz mógł w momencie, kiedy zostaną ogłoszone terminy szczepienia dla Twojej grupy i dostaniesz e-skierowanie.

  Uwaga! Jeśli skończyłeś 70 lat, nie musisz wypełniać formularza zgłoszenia

  Twoja rejestracja rusza:

  • 15 stycznia: dla osób, które ukończyły 80 lat
  • 22 stycznia: dla osób, które ukończyły 70 lat

  Masz powyżej 80 lat? Zarejestruj się na termin szczepienia przeciw COVID-19 już 15 stycznia!

  Obejrzyj film https://www.youtube.com/watch?v=yvltgT-CNhU&feature=emb_imp_woyt Szczepienia są dobrowolne. To indywidualna decyzja każdego z nas. Ważne, żeby była odpowiedzialna w sytuacji, gdy tak naprawdę nasze wybory i działania nie pozostają bez wpływu na innych, podobnie jak inni mogą albo polepszyć nasze codzienne życie, albo nadal być niepewnością.

  Szczepienia są darmowe, dostępne dla wszystkich dorosłych i podawane w dwóch dawkach, a zaszczepić będzie się można w:

  • przychodniach (POZ, i u lekarzy samodzielnie prowadzących praktykę, wpisanych na listę punktów szczepień.
  • szpitalach i szpitalach rezerwowych.
  • innych stacjonarnych placówkach medycznych (np. Ambulatoryjnej Opiece Specjalistycznej).
    
   Gdzie się można szczepić  w naszej gminie?
    
   Włoszczowa. Luiza Jaszewska-Chalastra Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Rodzinna "Zdrowie" we Włoszczowie. Adres: ulica Mleczarska 11, telefon: 532508008.
    
   Włoszczowa. Zespół Opieki Zdrowotnej - Szpital Powiatowy imienia Jana Pawła II we Włoszczowie, Poradnia Lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej we Włoszczowie. Adres: ulica Żeromskiego 28, telefon: 413883712
    
   Włoszczowa. Dariusz Młodawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Novomed". Przychodnia we Włoszczowie. Adres: ulica księdza biskupa Jaworskiego 24, telefon: 413944317.
    
   Włoszczowa. Dariusz Młodawski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Novomed". Przychodnia we Włoszczowie. Adres: osiedle Broniewskiego 20, telefon: 412424765.
    
    
    
   Iwona  Boratyn, rzecznik prasowy UG Włoszczowa
    

Galeria

 • Powiększ zdjęcie